HJEM     SÆLG     REGISTRER     LOG IND     HJÆLP     FAQ     GEBYRER     OM OS     KONTAKT  
   
Medlems område []
Brugernavn
Adgangskode
Kategorier []
Lions Club

Opdatering

Der arbejdes stadig på højtryk for at få lavet en opdatering af siden klar, det har desværre vist sig at være en større udfordring idet denne side har fået lavet en masse tilretninger som gør at der er en del udfordringer med opdateringen.

Vi er blevet nødt til at lave en testside hvor problemerne ikke griber ind i jeres auktioner her på siden. Alligevel er det åbenbart ikke helt lykkedes at friholde vores brugere, idet der i dag d.5.12 er udsendt mails fra testside, dette er sket mellem kl. 14.27 og 14.58, de mails i har modtaget med solgte/købte auktioner kan i se bort fra, medmindre i ved det er korrekt og kan se dem under jeres solgte/købte varer her på siden.

Det er stadig ikke til at sige præcis hvornår vi er klar til den endelige opdatering, men skulle uheldet være ude igen og der bliver sendt mails fra testsiden vil i kunne se det på afsenderen der vil være TESTSIDE DanskNetAuktion

Vi håber selvfølgelig ikke det sker igen.

Indtil siden er blevet opdateret vil der ikke blive opkrævet succesgebyr, så lige nu er det solgt og gratis

Udvalgte Auktioner [ Vis alle ]
» anders and & co 1958 nr 10
anders and & co 1958 nr 10
Start bud: 12,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 14 Dec. 2019 20:25:49
» ( 228 ) tysk postkort
( 228 ) tysk postkort
Start bud: 155,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 17 Dec. 2019 21:35:05
» anders and & co 1958 nr 12
anders and & co 1958 nr 12
Start bud: 12,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 14 Dec. 2019 20:25:49
» Junkers ju 88 A-4
Junkers ju 88 A-4
Start bud: 160,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 14 Dec. 2019 20:24:41
» super godt brev retup fra japan
super godt brev retup fra japan
Start bud: 700,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 14 Dec. 2019 20:32:43
» (30612) Tysk rige 2 breve sendt til Danmark, se foto
(30612) Tysk rige 2 breve sendt til Danmark, se foto
Start bud: 600,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 21 Dec. 2019 15:08:50
» Junkers ju 88 A-4
Junkers ju 88 A-4
Start bud: 160,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 14 Dec. 2019 20:26:20
» (L5772) Hilsen fra St.Thomas, sjældent kort (Ubrugt) se foto
(L5772) Hilsen fra St.Thomas, sjældent kort (Ubrugt) se foto
Start bud: 800,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 17 Dec. 2019 11:35:48
Nye Auktioner [ Vis alle ]
NYTRYK JULEARK 1926
NYTRYK JULEARK 1926
Start bud: 20,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
( P180 ) torvet med pumperne æreskøbing
( P180 ) torvet med pumperne æreskøbing
Start bud: 20,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
Variant Sjælden, afa 1143Bx stemplet bloksæt  se foto
Variant Sjælden, afa 1143Bx stemplet bloksæt se foto
Start bud: 4.000,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
schweitz
schweitz
Start bud: 10,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
ENGLAND 134
ENGLAND 134
Start bud: 4,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
DISCO POLKA
DISCO POLKA
Start bud: 5,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
Populære Auktioner [ Vis alle ]
(L5616) Lindegaards Hotel Samsø , se foto
(L5616) Lindegaards Hotel Samsø , se foto
Start bud: -
Nuværende bud: 75,00 DKK
Slutter: N/A
(R883) Malaysia brev, se foto
(R883) Malaysia brev, se foto
Start bud: -
Nuværende bud: 15,00 DKK
Slutter: N/A
Slutter Snart [ Vis alle ]
Billede  Resterende tid  Nuværende  Vare titel  
(12814) Island, afa nr. 38 portomærke stemplet , se foto
 1t 24m 35s
 4,00 DKK   (12814) Island, afa nr. 38 portomærke stemplet , se foto (12814) Island, afa nr. 38 portomærke stemplet , se foto  
(12703) Schweiz, stemplet afa nr 512
 1t 24m 35s
 10,00 DKK   (12703) Schweiz, stemplet afa nr 512 (12703) Schweiz, stemplet afa nr 512  
(Q0114) Variant, MA sammenhæng se foto
 1t 24m 35s
 10,00 DKK   (Q0114) Variant, MA sammenhæng se foto (Q0114) Variant, MA sammenhæng se foto  
(U1633) Grønland stemplet afa nr 303 se foto
 1t 24m 35s
 2,00 DKK   (U1633) Grønland stemplet afa nr 303 se foto (U1633) Grønland stemplet afa nr 303 se foto  
(L408) Julekort brugt, se foto
 1t 24m 35s
 5,00 DKK   (L408) Julekort brugt, se foto (L408) Julekort brugt, se foto  
(12279) Tyskland, Vest, afa nr 1004-05 Stemplet sæt
 1t 24m 35s
 110,00 DKK   (12279) Tyskland, Vest, afa nr 1004-05 Stemplet sæt (12279) Tyskland, Vest, afa nr 1004-05 Stemplet sæt  
Startpris 1 krone [ Vis alle ]
 Resterende tid  Nuværende  Vare titel  
 1t 26m  1,00 DKK  (30213) England, Postfrisk lot se foto (30213) England, Postfrisk lot se foto  
 1t 58m  1,00 DKK  (Q258) Danmark, afa nr 75 se foto (Q258) Danmark, afa nr 75 se foto  
 11t 45m  1,00 DKK  KOREA KOREA  
 11t 45m  1,00 DKK  SVERIGE 1662 SVERIGE 1662  
 14t 55m  1,00 DKK  ISLAND 123 ISLAND 123  
 14t 55m  1,00 DKK  FINLAND 244 FINLAND 244  
HJEM | SÆLG | REGISTRER | LOG IND | HJÆLP | FAQ | GEBYRER | OM OS | KONTAKT | HANDELSREGLER
Copyright ©2014 DanskNetAuktion. Alle rettigheder forbeholdes.
Ved brug af denne side accepteres Dansknetauktion | Solgt eller gratis | auktioner VILKÅR og BETINGELSER og PERSONDATAPOLITIK
Siden hentet på 1.167831 sekunder